image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

WIEPRZA z POKRZYWNĄ

dwa w jednym - 7 dni


  

 

Wieprza to nasza najnowsza propozycja dla tych, którzy mają już w dorobku nasz cały repertuar rzek, ale także dla nowych Mati fanów.

Spływ Wieprzą i jej dopływem Pokrzywną, niczym w pigułce, zawiera w sobie wszystkie atrakcje jakich chciałby się spodziewać kajakarz. I tak znajdziemy tu m.in. szybki nurt, zwalone drzewa, urwiste brzegi i obiekty wymagające przenosek, ale także odcinki mniej zadziorne, pozwalające podziwiać i kontemplować piękno przyrody ;-) Walorem wartym podkreślenia jest także fakt, iż spływ kończymy nad morzem, co można połączyć z dalszym wywczasem !

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !

TERMINY WIEPRZY 2016

W sezonie 2018 spływ wyłącznie na zamówienie. Wymagana liczba uczestników to min.14 osób. Cena spływu 499 zł/os.

 

 
http://www.zoofirma.ru/