image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

DRAWA- NAJCIEKAWSZA RZEKA W POLSCE!

"Wiekowe drzewa i pierwotna przyroda w głębokim wąwozie rzeki stanowią baśniowy widok a czysta woda i unikalne kompleksy leśne sprawiają, że Drawę trzeba zobaczyć!"

Drawa należy do najpiękniejszych szlaków kajakowych nie tylko Polski ale i całej Europy. Niewątpliwie jest to najszybsza i najbardziej emocjonująca rzeka nizinna Polski, ale z pomocą naszej Kadry każdy, nawet zupełnie "zielony" kajakarz, da sobie radę. Tak duża atrakcyjność szlaku wynika z czystości wody, urozmaiconej rzeźby terenu ,a także z występowania unikalnych kompleksów leśnych. Bezsprzecznie najpiękniejszy odcinek rzeki biegnie przez Puszczę Drawską na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Rzeka płynie tu doliną wcinającą się głęboko w wysokie i strome brzegi porośnięte wspaniałymi lasami. Nasze wygodne kajaki umożliwią dotarcie w te piękne miejsca. Szlak Drawy nazywany jest też szlakiem papieskim- w latach swej młodości na spływy kajakowe wielokrotnie wybierał się tu Jan Paweł II.
Szlak jest dobrze zagospodarowany turystycznie. Na przepłynięcie całej trasy przewidzieliśmy 6 dni, podczas których oprócz pływania kajakiem, kąpieli wodnych i słonecznych będziecie mogli wziąć udział w wesołych manewrach paintballowych. Na imprezę jest łatwy dojazd PKP (np. z Poznania 3 godz., z Gdańska 5 godz., z W-wy 6 godz.), a dla przyjeżdżających samochodami mamy bezpieczny parking, a po spływie odwozimy kierowców do aut.

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !


TERMINY-WERSJA KOMFORT-LATO 2018

KOD
TERMIN
CENA
REZERWACJA
     
     http://www.zoofirma.ru/