Spływ kajakowy rzeką Drawą w otoczeniu natury

Spływy kajakowe rzeką Drawą należą do jednych z najczęściej wybieranych letnich aktywności w pobliżu akwenów. Jako agroturystyka organizujemy je na różnych szlakach kajakowych. Dlaczego te na rzece, jaką jest Drawa, cieszą się największą popularnością? Wynika to m.in. z tego, że to jedna z najpiękniejszych dolin rzecznych w naszym kraju. Można zdecydować się na różne trasy kajakowe, podziwiając różnorodność ekosystemu wodnego i lądowego. Mamy dużo chętnych na spływ jednodniowy Drawą. Takich tras istnieje kilka, dlatego z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Szlak kajakowy prowadzący przez Puszczę Drawską

Za jeden z najlepszych uznaje się odcinek przebiegający przez Puszczę Drawską znajdującą się na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Spływ kajakowy w tak pięknych okolicznościach przyrody to sama przyjemność z mile spędzonego czasu. Kajaki oraz cały osprzęt dostępny jest w naszej wypożyczalni. Zapewniamy, że spływ kajakowy rzeką Drawą zaskoczy swoją szybkością i otaczającymi walorami przyrodniczymi.

Aktywnie spędzony czas na spływie kajakowym na Drawie

Należy również podkreślić, że każdy uczestnik spływu po Drawie ma zapewniony dojazd busem na miejsce startu oraz transport z powrotem. Jeśli są Państwo z okolicznych miejscowości, przez które przebiega Drawa lub turystami z całej Polski, zapraszamy do zobaczenia naszych szlaków kajakowych. Zapewniamy zarówno kajaki, dojazd, akcesoria, jak i wyśmienite jedzenie. Każdy spływ kajakowy na Drawie to aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu i w otoczeniu przyrody.

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !


 

 Warto zajrzeć

POLECAMY

http://www.zoofirma.ru/